Producent blachodachówki

Dach-Metal to firma będąca producentem blachodachówki od 1991 roku. Przez te wszystkie lata technologia produkcji się zmieniała, jednak zastosowania pokryć dachowych wykonanych z blachy nie zmieniły się, wręcz się powiększyły. Dzięki temu produkujemy już nie tylko same poszycia dachowe, ale również elementy blaszane, które można wykorzystywać w innych celach w branży budowlanej.

Blachodachówka producent Dach-Metal

To, jakim producentem blachodachówki jest Dach-Metal, odzwierciedla wzrastające wciąż zaufanie naszych klientów, których grono również wciąż się powiększa.
Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technik produkcji, produkujemy blachodachówkę dopasowanych do standardów zarówno ekonomicznych, jak i ekologicznych. Każdy nasz produkt tworzymy „pod klienta”, to znaczy, że każdy element, jaki wyjedzie z naszej taśmy produkcyjnej, jest wytworzony pod wymiar, dzięki czemu nie ma konieczności znacznego dopasowywania elementów, co z kolei przekłada się na zmniejszenie produkcji odpadów, które mogą zanieczyszczać środowisko naturalne.

Szeroka paleta kolorystyczna gwarantuje, że jesteśmy producentem blachodachówki, który potrafi dopasować swój produkt do wymagań klienta. Ty mówisz kolor, my Ci go damy. Dzięki temu, jesteś pewny, że dach będzie tworzył jedną, kompletną kompozycję z całym domem.

Realizacje


realizacje

Certyfikaty


certyfikaty