Płyta warstwowa

Walory estetyczne płyt warstwowych są powszechnie znane, co ma wpływ na popularność tego rodzaju materiału. Producent płyty warstwowej zapewnia, że za dobrym wyglądem idzie dobra jakość i dbałość o wykończenie materiału. Jako, że płyta warstwowa jest materiałem modułowym, żaden z użytych w konstrukcji modułów nie może odbiegać jakością od pozostałych. Dzięki zastosowaniu wielu rodzajów wypełnień, obita blachą ocynkowaną płyta warstwowa sprawdza się doskonale w zmiennych warunkach atmosferycznych naszej strefy klimatycznej. Jest odporna na zwilżanie i ponadprzeciętnie szczelna, co czyni z niej doskonały materiał do inwestycji mających przetrwać lata, np. inwestycji publicznych.

Z płyt warstwowych budowane są świetlice wiejskie, hale sportowe i wiele innych. Za wysoką jakością i bardzo dobrą specyfikacją techniczną idzie niska cena płyt. Cennik płyt warstwowych jest szeroki i różny, w zależności od zastosowanego rodzaju wypełnienia. Płyty warstwowe można zamawiać w wielu wariantach kolorystycznych, dostosowanych do każdego rodzaju inwestycji.

Firma Dach-Metal oferuje również montaż płyty warstwowej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy w podjęciu decyzji. Zapraszamy do kontaktu.

Płyta warstwowa cena

Aktualne ceny naszych produktów dostępne są po kliknięciu w odnośnik płyta warstwowa cennik – tutaj

Realizacje


realizacje

Certyfikaty


certyfikaty