Płyta obornicka

Płyta obornicka jest polską odmianą płyty warstwowej, która udoskonala jej i tak  już satysfakcjonujące właściwości. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, dla których w inwestycji liczy się szybkość i jakość wykonania. Dzięki zastosowaniu dwustronnej okładziny z blachy ocynkowanej płyta obornicka wykazuje się ponad przeciętnymi właściwościami izolacyjnymi. Producent płyty obornickiej gwarantuje jej wysoką jakość i zapewnia o wysokiej odporności na zwilżanie.

Ekonomiczne wypełnienie płyty powoduje, że cennik płyt obornickich jest niezwykle atrakcyjny, a materiał ten jednocześnie doskonale spełnia się w roli izolatora. Cena płyty obornickiej nie odbiega od cen płyt warstwowych, i podobnie jak jej poprzedniczki, można otrzymać ją w wielu konfiguracjach. U producenta płyt obornickich można indywidualnie dobierać grubość, wypełnienie i sposób obicia płyty, w zależności od jej przyszłego zastosowania.

Nasza firma oferuje również montaż płyty obornickiej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.

Płyta obornicka cena

Aktualne ceny naszych produktów dostępne są po kliknięciu w odnośnik płyta obornicka cennik – tutaj

Realizacje


realizacje

Certyfikaty


certyfikaty