Blachy trapezowe

Uniwersalna estetyka blachy trapezowej sprawia, że jest to materiał, który zadowoli każdego. Niezależnie od tego, do jakiej konstrukcji zostanie ona użyta, dzięki swojej wodoodporności i wytrzymałości spełni swoje zadanie. Jej długa żywotność sprawia, że blachy trapezowe to inwestycja, która przetrwa lata. Jednak nie chodzi tu tylko o inwestycje przemysłowe –  można jej z powodzeniem używać w segmencie prywatnym, czy też użyteczności publicznej.

Gwarantowana przez producenta blachy niska waga wyrobu jest jej kolejnym atutem – przy lekkości porównywalnej z blachodachówką może jednocześnie służyć do krycia zarówno dachów jak i elewacji. Montaż blachy trapezowej jest możliwy w wielu kolorach i kształtach, dzięki czemu budynek zbudowany z tego materiału nie będzie wyróżniał się zanadto z otoczenia. Możliwość wyboru różnych profili blachy sprawia, że może być ona stosowana w każdych warunkach atmosferycznych i przy każdym nachyleniu konstrukcji. Sam montaż blachy jest niezwykle łatwy, właśnie dzięki wspomnianym wcześniej właściwościom blachy trapezowej.

Montaż blachy trapezowej

Firma dach-metal oferuje również montaż blachy trapezowej. Jeśli jednak chciałbyś samodzielnie dokonać montażu zapraszamy na stronę montaż blachy trapezowej, gdzie opisaliśmy procedury gwarantujące poprawny montaż.

Producent blachy trapezowej

Jesteśmy producentem blachy trapezowej najwyższej jakości. Podczas procesu jej produkcji wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały od najlepszych wytwórców na rynku, dzięki czemu jesteśmy pewni, że produkt, jaki przekazujemy w Państwa ręce będzie spełniał w stu procentach Państwa oczekiwania. Po więcej informacji o zaawansowaniu naszego procesu technologicznego, zajrzyj na nasze strony producent blachy trapezowej.

T-8

Blachy trapezowe T-8

Blachy trapezowe T-8

 

 

 

 

T-18

Blachy trapezowe T-18

 

 

 

 

 

Blachy trapezowe T-18

 

T-35

Blachy trapezowe T-35

 

Blachy trapezowe T-35

Realizacje


realizacje

Certyfikaty


certyfikaty