Blachy płaskie

Tym, co sprawia, że blachy płaskie są materiałem budowlanym o tak szerokim i uniwersalnym zastosowaniu jest technologia ich produkcji.

Blacha stalowa, stanowiąca trzon blachy płaskiej w procesie wytwarzania pokrywana jest wieloma warstwami ochronnymi – warstwą cynkową lub alucynkową, warstwą pasywacyjną oraz warstwą polimerową ( w tym celu najczęściej wykorzystywane są poliester lub plastizol). Otrzymana całość jest następnie wielokrotnie lakierowana, wstępnie lakierem barwnym mającym nadać blasze płaskiej żądany kolor, finalnie lakierem bezbarwnym mającym właściwości ochronne.

Uzyskaną blachę można wykorzystywać do szerokiego wachlarza robót budowlanych – najczęściej blacha trapezowa służy jako materiał wykończeniowy w konstrukcji dachów, jednak ona sama może służyć za pokrycie dachowe dachów o niewielkim spadzie, czy też pokrycie bram, ogrodzeń lub drzwi garażowych lub przemysłowych.

Montaż blach płaskich jest niezwykle prosty, a ich wysoka elastyczność pozwala dokładnie dopasować blachę do wymarzonego kształtu.

Firma Dach-Metal produkuje najwyższej jakości pokrycia dachowe z blachy płaskiej oraz blachodachówki.

 

blachy_plaskie

Montaż blachy płaskiej

Nasze przedsiębiorstwo jest nie tylko producentem blach płaskich. Oferujemy również montaż blachy. Profesjonalnie przygotowani pracownicy gwarantują, że montaż ten przebiegać będzie bezproblemowo oraz że nie będą mieli Państwo powodów do zmartwień przez wiele lat, gdyż sama blacha płaska jest trwałym elementem w połączeniu z fachowym montażem tworzy niezwykle trwałe poszycie dachowe.
Dowiedz się więcej o możliwościach zamówienia usługi montażu blach płaskich w naszej firmie dzięki naszej stronie -> montaż blachy

Realizacje


realizacje

Certyfikaty


certyfikaty